Za východem nebo západem Slunce na Sněžku

Rádi byste během svého pobytu ve východních Krkonoších prožili netradiční zážitek? Vyzkoušejte brzký ranní nebo večerní výstup na nejvyšší horu Sněžku v doprovodu profesionálního průvodce a zažijte východ či západ slunce, který budete pozorovat z jejího vrcholu.

Program
2:30 hod. nebo 17:00 hod.
Sraz v HOTELU HORIZONT ☆☆☆☆, kde si skupinu vyzvedne profesionální průvodce, který vás bezpečně přes Obří důl dovede až na vrchol Sněžky. Zároveň se cestou dozvíte mnoho zajímavostí o místní historii a přírodě. V ceně výstupu je zapůjčení čelovek, nordic walking holí a také svačina na cestu.

Trasa
hotel Horizont – parkoviště U kapličky – Obří důl – Obří sedlo (Slezský dům) – Sněžka – Růžová hora – Růžohorky – Pec pod Sněžkou
Délka trasy: cca 14 km
Převýšení: cca 850 m

Doporučené vybavení
obuv vhodná do horského terénu, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, alespoň jeden batoh do dvojice.

Organizuje HOTEL HORIZONT ☆☆☆☆ ve spolupráci s Bohemia Adventures.

Sněžka tour

Celodenní nebo půldenní outdoorová teambuildingová akce. Netradiční výstup na Sněžku ve skupinách s instruktory. Absolvujete netradiční výstup na Sněžku ve skupinách se zkušenými horskými instruktory. Vyzkoušíte si pravé lavinové vyhledávače a budete plnit různé úkoly, jako např. orientaci v mapě, překonávání nebezpečného lavinového pole, transport raněného, prvky první pomoci apod.

Každá akce je připravována na míru dané skupině a zohledňuje její složení, věk a zdatnost účastníků. Je možné ji doplnit jízdou Lanovou dráhou Sněžka. Organizuje HOTEL☆☆☆☆ HORIZONT ve spolupráci s Bohemia Adventures.

Sněžka, pivovar, koloběžky

Balíček s nejprodávanější trojkombinací aktivit, které můžete v Peci zažít.
Vyrazit z Pece na Sněžku, ať už kabinkovou lanovkou nebo pěšky, na Luční Boudě absolvovat prohlídku minipivovaru „Paroháč“ s ochutnávkou čerstvě uvařeného piva a sjet na terénních koloběžkách z Richtrových bud zpět do Pece. To si přece nemůžete nechat ujít.

Gastronautické zážitky v oblacích

Gurmánský balíček s čtyřchodovým degustačním menu snoubeným s vybranými druhy vín. Ochutnávka je doplněna komentářem šéfkuchaře a sommeliera a menu je servírováno ve SKY CLUBu 18 v nejvyšším, osmnáctém, patře hotelu.